DOORS URLA

Kurumsal

Firmamızın hakkında bilgileri bu alanda inceleyebilirsiniz. Ayrıca otelimizin geçmişini ve ne tarz hizmetler verdiğini bu sayfada inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soru , sorun veya rezervasyon taleplerinizi iletişim sayfamızdaki erişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz

DOORS URLA

Otelimiz Hakkında

Doors Urla,  İzmir'in keyifle zamanınızı geçireceğiniz Urla ilçesinde, kendi doğası ve mükemmel dizaynı ile sizlere kendinizin ve ailenizin rahat ve huzurlu hissedeceği zamanı değerlendirebileceğiniz tatil fırsatını sunuyor. 

İzmir'in şirin bir ilçesi olan Urla, Ege Bölgesinin tatil bölgelerinden en prestijli yerlerden biri olmakla beraber, şehre olan yakınlığı ile de rahatlıkla zaman geçirip, seyahat ve tatil yapabileceğiniz lokasyon farkıyla Doors Urla, size hayallerinizi süsleyen tatil imkanını sunuyor. 

İzmir'e 35 km, Çeşme'ye 55 km uzaklıktaki mesafemiz, mükemmel doğamız, hijyen ve temizlik odaklı odalarımız ile tamamen aile ve sevdiklerinizle mükemmel zaman geçirmenizin mutluluğunu yaşıyoruz.

Denize yakın mesafemiz ile Çeşmealtı plajına olan yakınlığımız, deniz severler için ayrıcalıklı hale getirirken, ormanlık alanımız ile geniş bahçe ve peyzajımızla sizlere hizmet vermenin keyfini yaşıyoruz.

Tüm odalarımız klimalı olmakla beraber 24 saat hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. 

Doors Urla, sizin hayallerinizdeki mutluluk dolu tatili sizlere sunuyor! 

Mesafelerimiz Hakkında Bilgi
Havalimanı (25 Dakika )               Urla Merkez (7 Km)                        
Çeşme (30 Dakika )                      İzmir Merkez (25 Km) 
Alaçatı (40 Dakika  )                     Sanat Sokağı ( 7 Km/ 10 Dakika) 
Deniz Mesafesi (5 KM)                  AVM ( Bamboo Urla, Agora Balçova) 
(Demircili Koyları, İskele, Çeşme Altı Plajı)                 

Özel VIP servisimiz ile sizleri havalimanından transfer ederek otelimize yerleştirmekteyiz.